log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Весна Висаж

vesnavisazlogo 

Адреса: Владимир Полежиновски 24,1000, Скопје, Македонија
Телефон: +389 (070) 498 751

fbfb   rabotnovreme Пон - Нед 13:00 - 22:00

      ОПИС                

Закажете си масажа со две масерки кај Весна Висаж на 070498751 и
опуштете се!
Дејности:салони за убавина, фризерски салони, салони за масажа, маникир и педикир

    ГАЛЕРИЈА           

 

Весна Висаж

     МАПА                 

Печати