log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Хамачи

hamaci logo

Адреса: Бул. Гоце Делчев ББ , Штип, Македонија
Телефон/Моторцикли и велосипеди:
+389 78 232 811
+389 32 609 901
Телефон/Резервни делови:
+389 78 404 676
+389 32 397 536
Телефон/Бела техника: +389 78 404 727
Viber: +389 77 868 969
е-маил: contact@hamachi.mk
facebook: https://www.facebook.com/hamachistip/
web: https://hamachi.mk/

Работно време:
Пон - Пет од 08:00 до 20:00
Саб од 09:00 до 14:00

      ОПИС                

Hamachi е најголемиот дистрибутивен центар и сервис на балканот за скутери , моторцикли , велосипеди , ATV , UTV , климатизери , гуми , резервни делови и опрема . Воедно е генерален увозник за Македонија на светски познатите брендови : CF Moto , Jonway , Maxxis , Trinx , Viper , Garelli , Italjet , Eni , Arctic cat , Mitas , Wanda , Hamachi

    ГАЛЕРИЈА           

 

Хамачи

     МАПА                 

Печати