log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Фер Мебел Дизајн

fer mebel dizajn logo

Адреса: ул.Страшо Пинџур бр.63, Кавадарци, Македонија
Телефон: +389 43 552 921
Мобилен: +389 76 461 921
Е-маил: fermebel.dizajn@gmail.com

fbfb

Работно време:
Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 19:30
Сре , Саб од 09:00 до 14:00

      ОПИС                

Компанијата за продажба на мебел ФЕР МЕБЕЛ – ДИЗАЈН нуди голем избор на тапациран и плочест мебел, со широка палета на дезени и бои, висок квалитет и исклучителен сооднос меѓу цената и квалитетот.

Кај нас можете да најдете мебел за дневни соби - најразлични видови гарнитури за седење, аголни гарнитури, фотељи, клуб маси, комоди, тв комоди, полици...Во трпезариската програма ви нудиме широк избор на трпезариски сетови, направени од природни материјали, со можност да купите и одделни делови од нив – маси, столици, комоди, витрини...Во ФЕР МЕБЕЛ – ДИЗАЈН ќе најдете и широк избор на спални соби, во најразлични изведби и големини на креветите и плакарите. Имаме голем избор на кревети, душеци, француски кревети..., кои со својот врвен квалитет и удобност ќе го разубават вашиот сон.
Палетата е заокружена со повеќе видови обични и американски плакари, ноќни ормарчиња, во бои, диимензии и дезени кои ќе се вклопат и ќе го разубават секој простор.Особено сме горди на понудата од детски соби, која е модерна, авангардна и инсиративна, како од аспект на дизајнот, така и од аспект на бојата и функционалноста. Детската програма опфаќа повеќе сетови на кревети, плакари, компјутерски и бироа за пишување, столици, фотељи, полици...
ФЕР МЕБЕЛ – ДИЗАЈН размислува и за убавината и функционалноста на вашите кујни. Нудиме избор на кујни од реномирани производители кои имаа водечка улога во производството на таканаречениот системтарен мебел, што дава можност да си одберете кујна која буквално е направена по мерка на вашиот простор. Можноста за вариации и креации е навистина голема.
Дојдете заедно да го одбереме она што ви е потребно. Нашиот стручен и љубезен тим ќе
ви помогне да го направите вистинскиот избор за вашиот дом.

    ГАЛЕРИЈА           

 

Фер Мебел Дизајн

     МАПА                 

Печати