log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Блама Мебел

blamamebel logo

Aдреса: с.Лешок, Тетово, Македонија
Мобилен: +389 78 339 410
Е-маил: miroslav.bogdanoski@yahoo.com

fbfb  
Работно време:
Пон - Саб од 07:00 до 16:00

      ОПИС                

Компанијата БЛАМА МЕБЕЛ се занимава со проектирање и производство на мебел со:
-висок квалитет
-достапни цени
-уникатен дизајн
-врвна и брза изработка

Главната дејност на БЛАМА МЕБЕЛ е проектирање и производство на високо квалитетен модерен мебел по нарачка.

Производство на мебел за:
-дневни соби
-детски соби
-спални
-кујни
-елементи за ходници
-плакари
-мебел за деловни објекти

При изработката на сите наши производи употребуваме исклучиво висококвалитетни материјали, во зависност од желбите и потребите на клиентите.

Нашиот тим Ви е постојано на располагање да Ви помогне во изборот и да Ви ги препорача најповолните решенија, со цел да ги задоволи Вашите потреби за квалитетно и современо живеење, по најниска цена.
Исто така, нашиот стручен тим ќе Ви понуди најдобри комбинации според Вашиот вкус, параметри и барања.

 

    ГАЛЕРИЈА           

 

Блама Мебел

     МАПА                 

Печати