log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Хотел Скај

 hotelskylogo

Aдреса:Граничен премин Богородица, 8б,Гевгелија
Телефон:034/222-400
Мобилен:076/434-111
Email:t.kavazov@hotelsky.mk

   fbfb

      ОПИС                

Искусете како живеат славните со врна услуга во Хотелот Скај!


Хотелот Скај нуди казино и тереса и се наоѓа во Гевгелија. Содржините во овој објект вклучуваат ресторан, рецепција која работа нон-стоп, послуга во соба и бесплатен бежичен интернет во сите простории. Гостите може да го користат барот, спа и велнес центарот со амам, сауна и фитнес центар.


Хотелските сместувачки единици поседуваат простор за седење, плазма ТВ со кабловски канали и сопствено купатило со фен за коса и туш. Сите единици во Хотел Скај содржат клима-уред и работна маса.

Понудата на Хотел Скај вклучуваат сместување со 5 ѕвездички опремен со хидромасажна када.

Струмица се наоѓа на 48км од хотелот.

Повелете, Ве очекуваме!

    ГАЛЕРИЈА           

 

Хотел Скај

     МАПА                 

Печати