Logo

Козметичко Студио ЛЕЈДИ ЛАЈК

lejdi lajk logo 2

 

Адреса:ПАРИСКА КОМУНА 5В Скопје,Македонија
Телефон: 075243232
Е-Маил:irena.stojanovska@yahoo.com

fbfb

Работно Време:Пон-Пет 12:00 до 19:00
Саб:12:00 до 15:00

 

      ОПИС                

Козметичко Студио ЛЕЈДИ ЛАЈК постои од 01.09.2017 Oд услуги:Депилации,Педикир,Маникир,Гел на природни никти,Надградба на нокти,Траен лак на нокти,Масажа на лице.. За нашите клиенти секогаш го нудиме најдоброто за тоа можете да се уверете и сами.Повелете во нашиот салон и дозволете да се грижиме за вашата убавина.

    ГАЛЕРИЈА           

 

Козметичко Студио ЛЕЈДИ ЛАЈК

     МАПА                 

Печати

2015 @ Biznis.eu.mk