log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Мар Вик

marvik logo

Адреса: TЦ.Бисер лок.42, Скопје, Македонија
Tелефон: +389 2 2454 929
Мобилен: +389 78 214 863
E-маил: mar_vik_doo@hotmail.com

web   fbfb

Работно време:
Пон - Пет од 09:00 до 21:00
Саб од 09:00 до 18:00

      ОПИС                

Наши производи :
Зрнести печени
Зрнести непечени
Соини производи
Интегрални производи
Житарици
Природни благи производи
Интегрални брашна
Интегрален леб
Безглутенски леб
Безглутенски производи
Дехидрирани овошја
Лековито свежо овошје
За торти и колачи
Ладно цедени масла
Лековити зачини рефус
Лековити чаеви рефус

Пробајте ги нашите најнови производи.
Ладно цедени масла.
Природни лекови за многу болести.

Вистински додаток во Вашата исхрана

 

    ГАЛЕРИЈА           

 

Мар Вик

     МАПА                 

Печати