log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Салон Спа Хармони -Cuccio nail bar

spa logo

Адреса: Кирил и Методи ББ Штип,Македонија
Телефон:+389 78240869
Е-маил: maja_balova@hotmail.com

fbfb

Работно време:Понеделник - Петок од 11-19h

      ОПИС                

Салонот Спа Хармони -Cuccio nail bar се наоѓа во центарот на Штип стара чаршија втори кат, ,отворен е ид 2007год и се стреми да им овозможи на сите од поубавиот пол апсолутно да блеснат и да ја разбуди вашата природна убавина. Во пријатниот амбиент на нашиот салон, ќе бидете пречекани од страна на нашиот професионален и пријателски расположенперсонал ,нашиот салон нуди голем број третмани на лице и тело , масажи, маникир , педикир, депилација ...
На сите дами кои сакаат совршени нокти во секоја прилика, Салонот Спа Хармони нуди супериорни Маникир и педикир третман, и користи професионални производи на најдобриот американски бренд Cuccio
-Јапонско исцртување
-Траен туш
-Траен кармин
-Филери за уста со нова метода хијалуроник пен
Да им помогне на нашите клиентинудиме реализација на највисок квалитет на услуги, третман педикир во нашиот салон се врши професионално и со примена на високи хигиенски и естетски стандарди. Она што јас препорачувам особено од нашата понуда тоа што секогас користиме еднократна турпија еднократна кеса за кадичката за педикир и сите инструменти се стерилни , совршено ги решаваме проблемите со враснати нокти и болно испукани пети . препорачуваме маска арган и уреа кој е совршено решение за испукани петици, слаба циркулација, рапава кожа на петиците, Curia очи, вродените ноктите и лузни, и може да се користи во сите други делови на телото каде што има проблем на сува и груба кожа (лактите, колената, рацете ...)
Мазна и свиленкаста кожа е императив на современите жени. Во услови кои гарантираат безбедност и хигиена, депилација во нашиот салон се прави со восоци кои се користат исклучиво за еднократна употреба. Исто така, целата опрема што се користи за време на третман по секој клиент го фрла во ѓубре, така што секоја последователна депилација сосема безбедна.

Разбудете ја божицата во вас! Најдете време да дојдете кај нас.

    ГАЛЕРИЈА           

 

Салон Спа Хармони -Cuccio nail bar

     МАПА                 

Печати