log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Family Grill & Bar

grilibar logo

Адреса: ул.100 бб нас.Карпош, Куманово, Македонија
Телефон: +389 31 420 620
Mобилен: +389 72 522 200
               +389 71 573 443

fbfb   instagram
Работно време :
Пон до Нед од 08:00 до 24:00
Сабота од 08:00 до 01:00

      ОПИС                

„Family Grill & Bar“ ги отвори вратите за сите гости кои сакаат да уживаат во софистициран ентериер, природен амбиент надвор од градската врева, највкусна храна, врвна услуга и пријатна музика во јуни 2018 година.
Прво и уникатно место во Куманово, кое може да ги задоволи критериумите и на најпробирливите гости.
Во состав на објектот се наоѓа игротека за најмалите, тераса со природен амбиент, а модерниот ентериер ги исполнува очекувањата на гостите од сите генерации, карактери и вкусови.
Најубавите моменти за паметење со фамилијата и пријателите поминете ги во „Family Grill & Bar“. Организираат матури, родендени и секаков вид на други забави.

Вашите резервации направете ги на мобилниот телефон 071 573 443, а лично дојдете на ул.100 населба Карпош, во близина на некогашниот салон на НАМА.

    ГАЛЕРИЈА           

 

Family Grill & Bar

Family Grill & Bar

     МАПА                 

Печати