log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Facebook Popup by Acvilla

Следете ги сите новости од Biznis.eu.mk !

Изработено од Acvilla

Close

Елви мебел дизајн

елви мебел лого

Адреса: Јакимовски Пат бр.10,Виница
Телефон:+389 33 526 262
        +389 77 948 948
Е-маил:info@elvimebeldizajn.com
web    fbfb 

      ОПИС                

Елви Мебел Дизајн е фирма која се занимава со производство и продажба на Плочест Мебел од квалитетни материјали како иверка масивно дрво и медијапан.

Голем избор на Кујни, Комоди, Плакари, Спални Соби, Клум маси, Трезариски Маси, Бироа, Собни Врати, Предсобја и Закачалки, Мебел за Продавници, Детски соби за најмалите и многу други производи.

Висок квалитет и модерен дизајн вклопени се во нашите парчиња мебел, прилагодени за сечиј вкус и џеб.
Контактирајте не и уверете се.

ЗОШТО ЕЛВИ МЕБЕЛ

Ние во Елви не користиме сериско производство на производи, туку внимателно и детално го анализираме секој ваш детал, нашите производи се рачно изработени со што постигнуваме максимални и најдобри решенија за секој наш клиент.

    ГАЛЕРИЈА           

 

Елви мебел дизајн

     МАПА                 

Печати