log in

.

Биростил

birostil logo

 

      ОПИС                

БИРОСТИЛ
Компанијата БИРОСТИЛ е формирана во 1991 година, со целосно приватен капитал.
Основната дејност на БИРОСТИЛ е производство на мебел и тоа:

• Седишта за кино сали
• Театарски седишта
• Седишта за амфитеатри
• Седишта за мултифукционални сали
• Канцелариски столици
• Канцелариски мебел
• Куќен мебел

БИРОСТИЛ се гржи за своите клиенти. Можеме да ви понудиме голем избор на производи, од традиционален до модерен мебел со врвен квалитет. Ние ги трансформираме вашите идеи во реалност. Произведуваме висококвалитетен уникатен мебел изработен по нарачка и затоа со право велиме дека БИРОСТИЛ може да ги реализира сите ваши соништа кога е мебелот во прашање. Експерти сме за мебел со специфични димензии!

БИРОСТИЛ ви нуди целосна услуга при уредување на вашиот дом, канцеларии, хотел, ресторан... Дури и да немате идеја, тука е нашиот тим од архитекти кои ќе изработат најмодерни решенија. Мебелот ќе ви го испорачаме до вашиот објект заедно со тим мајстори кој ќе се погрижи за негова беспрекорна монтажа.

Најголемата предност на БИРОСТИЛ е што можеме да ви понудиме најдобра услуга по најприфатливи цени, без да биде жртвуван квалитетот. Долгогодишното искуство и постојаното инвестирање во современи технологии, ни дава за право со гордост да кажеме дека сме меѓу водечките компании за изработка на мебел, не само на пазарот во Македонија, туку и во регионот.

БИРОСТИЛ, сепак, е најмногу познат по производството на сите видови столици, фотељи, софи и седишта. При нивното производство е воспоставен систем на трајна заштита, а посебно внимение обрнуваме на таканаречените здравствени бенефиции – тие се еко моделирани со ергономски линии. Сите наши производи имаат сертификат за гаранција, а ви нудиме и можност за одржување на мебелот и по истекот на гаранцијата.

    ГАЛЕРИЈА           

 

Биростил

     МАПА                 

Печати

     КОНТАКТ                 

Адреса: Качанички пат бр.99
Индустриска зона Визбегово, 1000 Скопје, Македонија

Телефон: +389 (0)2 2600 427
               +389 (0)2/2656 372

email: contact@birostil.eu.mk
          commerce@birostil.com.mk
          jasmina.k@birostil.com.mk
          e.kadrich@birostil.com.mk

web: http://www.birostil.com.mk
        www.birostil.eu.mk

facebook: https://www.facebook.com/BiroStil

Лице за контакт: Јасмина Кадриќ / Енес Кадриќ

Работно време:
Пон - Пет од 08:00 до 16:00