log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Хотел и Ресторан Панорама

damjanov logo

Адреса: Никола Јонков Вапцаров б.б, Делчево, Македонија
Телефон: +389 33 411 878
Мобилен: +389 77 657 373
Facebook: www.facebook.com/Motel-Restoran-PARK-Panorama-870143529782908/

Работно време:
Пон до Нед од 09:00 - 24:00

      ОПИС                


Хотел Панорама е лоциран во строгиот центар на градот Делчево.
Хотел Панорама располага со 15 луксузно опремени соби наменети за туристи, бизнис и семејни посетители.
Секоја од гостинските соби и апартмани е стилски уредена со елегантен мебел и фукционални бањи, мини бар, ТВ и wifi.
Во склоп на Хотел Панорама се наоѓа конференциска сала која е совшено место за секаков вид конференции и прес-конфереции, делови настани, презентации, семинари и состаноци.
Хотел Панорама располага и со посебен ресторан за секаков вид на слави со капацитет до 200 гости.
Ви склоп за Хотел Панорама секојдневно функционира ресторан за деловен и приватен ручек како и секаков вид на помали слави.

    ГАЛЕРИЈА           

 

Хотел Панорама

     МАПА                 

Печати