log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Козметичкo Естетичкo Студио СТУДИО Б

1935302 164451917015 3907677 n

Адреса:Бул.Гоце Делчев,Зграда Македонија
Телефон:048 426 868
Е-маил:blagibog@yahoo.com
Facebook Page:https://www.facebook.com/Studio-B-164448552015/
Работно Време:Вто-Пет 10:00 до 18:00 Саб 10:00 до 15:00

      ОПИС                

КОЗМЕТИЧКО ЕСТЕТИЧКИОТ САЛОН СТУДИО- Б работи веќе 23г.Докажани со својата стручност и квалитет кај многубројна клиентела ширум Македонија.
За нас нема тајни.Средувањето на проблематична кожа е специјалност. Принципиелност,в заемна доверба,редовност,почитување на стручните совети и сработеното носат видливи резултати.
........................
Нега и одржување на секаков тип на кожа,третмани и полу третмани,масажа на лице.Се што е потребно за вашата кожа.
...................
Најдобриот лифтинг што постои само Студио Б.Резултати видливи по првиот третман.
Стручно и најквалитетно сработена депилација .
Хигински и квалитетно посебно за секој клиент.
...........
Обликување на веѓи од кое сами ке се фаасцинирате.
Анти целулитни третмани
Солариум,Педикир,Маникир...

 

 

    ГАЛЕРИЈА           

 

Козметичко Естетичко Студио Б

     МАПА                 

Печати