log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Дика

dika logo

Адреса: ул. Никола Русински лок.1 ТЦ.Лептокарија, Скопје, Македонија
Телефон: +389 2 3060 131
Mобилен: +389 70 434 550
E-маил: valedika@yahoo.com

web   fbfb

Работно време:
Пон - Пет од 10:00 до 20:00
Саб од 10:00 до 16:00

      ОПИС                

Моден Салон ДИКА
-Постои од 2004 година.Изработуваме секаков вид на облека: секојдневни фустани, сукњи, панталони, модели за свечени пригоди и венчаници. Моделите се изработуваат по мерка на клиентот по сопствен модел и материјал (консултација и совети за избор на соодветен модел и материјал).

-Вршиме секаков вид на корекции на облека, маска, женска и детска облека.

 

    ГАЛЕРИЈА           

 

Дика

     МАПА                 

Печати