log in

КОМПАНИИ ПО ДЕЈНОСТ

Тоси Тајм (Tosi Time)

tositime logo

Адреса: ул.Гоце Делчев бр.22, Куманово, Македонија
Телефон: +389 31 550 929
Е-маил: info@tositime.com.mk
             tosi.time@yahoo.com

web   fbfb   instagram  

Работно време:
Пон - Пет од 09:00 до 20:00
Сабота    од 09:00 до 16:00

      ОПИС                

Tosi Time е специјализирана продавница за брендирани часовници и накит со најголема традиција во Куманово.
Часовничарскиот занает како семеен бизнис го започнуваме уште во далечната 1926 година. Гордисме што ја продолжуваме традицијата.
Кај нас можете да ги најдете најпосакуваните брендови на часовници и накит како што се:
DOXA, PULSAR, LORUS, SEIKO, CASIO, 2JEWELS, MISS SIXTY, VICEROY, MARK MADDOX, MASERATI, BREIL Milano...
Воедно вршиме сервисирање и поправка на сите видови рачни часовници.
Повелете и посетете го нашиот продажен салон во центарот на Куманово или порачајте онлајн од нашата веб страна http://tositime.com.mk/index .

    ГАЛЕРИЈА           

 

Тоси Тајм (Tosi Time)

     МАПА                 

Печати